WordPress

WordPress

Pracuję z WordPressem od 2009 roku.
To system działający sprawnie, łatwy w obsłudze i dający niemal nieograniczone możliwości dostosowania go do naszych potrzeb.

Stronę WWW przygotowuję kompleksowo. Jeśli dysponujesz własnymi tekstami, to wspaniale – sprawdzę je (język polski i angielski) pod kątem poprawności stylistycznej i gramatycznej, a następnie zoptymalizuję do umieszczenia na stronie. W sytuacji, gdy nie posiadasz gotowych treści, biorę to zadanie na siebie – porozmawiamy o Twoich potrzebach, a następnie przygotuję właściwe teksty.

W witrynie internetowej równie ważne, jak słowo pisane, są zdjęcia i inne elementy graficzne. Wyszukam je dla Ciebie w bankach zdjęć, a jeśli nie znajdziemy nic godnego uwagi, wykonam odpowiednie zdjęcia sama. Oprawę kolorystyczną strony oraz jej układ uzgodnimy przed rozpoczęciem pracy – chyba, że dasz mi wolną rękę w działaniu. 🙂

Budowa stron WWW

Wykonam estetyczną i funkcjonalną stronę internetową, skupiając się na optymalnej prezentacji jej treści. Strony firmowe i prywatne, blogi czy kalendaria, serwisy informacyjne lub sklepy internetowe i inne.

Zarządzanie stroną

Możesz zlecić mi opiekę nad Twoją stroną – dodawanie treści (blog, podstrony, media), aktualizacje systemu i wtyczek, przenoszenie danych i plików, poprawki i usprawnienia, działania SEO itd.

Działania administracyjne

W razie potrzeby zajmę się wszystkimi sprawami administracyjnymi: dokonam zakupu i konfiguracji domeny, serwera i innych usług; oferuję również miejsce na swoim serwerze i pocztę w domenie.

Wsparcie i szkolenie

Gwarantuję wsparcie techniczne w tracie i po zakończeniu współpracy. Nauczę Cię także obsługiwać system WordPress, żeby umożliwić Ci samodzielne prowadzenie swojej witryny.

Tworzenie tekstów

Jeżeli dysponujesz własnymi tekstami na stronę WWW, zoptymalizuję je i umieszczę na stronie. Gdy nie masz gotowych tekstów, napiszę je dla Ciebie.

Grafika i Fotografia

Stronę zilustrujemy dostarczonymi przez Ciebie grafikami lub zdjęciami, które wybiorę z fotobanków. Mogę też wykonać zdjęcia samodzielnie.